Youda Survivor 2

Android için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 405 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Youda Survivor 2; Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, egzotik bir adada kalarak hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz oldukça eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

Youda Survivor 2Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, egzotik bir adada kalarak hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz oldukça eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

Kişisel beceri ve azminizi test edeceğiniz oyunda egzotik yaratıklar ile karşılaşacak, yeni iksir tarifleri öğrenerek güçlü korsanlarla daha etkili mücadele edeceksiniz. Oyunda önemli olan kabileniz için eksik olan tılsımı bulmak. Sihirli ritüeller için bulduğunuz taşları birleştirmeniz gerekiyor.

Youda Survivor 2 oyunu içerisinde; 0 zorlu bölümde 100'den fazla inanılmaz bölüm, 10 ekstra güçler, 2 oyun modu, iki farklı yeteneklere sahip oyun karakteri, yükseltmeler, ikramiyeler ve ödüller, Oyun merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca, Hollandaca dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor. Maceracı ruhunuzu ortaya çıkarmaya hazır mısınız?

Macera oyunlarını seven oyun severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Youda Survivor 2 oyununu mutlaka denemelisiniz.

Youda Survivor 2 indir